| Blondutzaa a întrebat:

Hey big grin Am balul bobocilor in Bamboo si NU stiu cu ce sa ma imbrac rochie lunga sau scurta. Ce culori sau modele imi recomandati? Dau Fundita:X

Ps. Sunt din Monnet, nu prea le am cu fitele, dar totusi vreau sa port ceva care sa se ridice la nivelul lorbig grin

Răspuns Câştigător
| AlessiaxD a răspuns:

Bunaaaa:*
O rochie.nici scurta nici lunga.Si culorithinking e Toamna.se poarta rosu,bej,maro,negru, portocaliu, etc big hug

6 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Daca te-ai simtit bine in ea poti folosi rochia care ai purtat-o la petrecerea de sfarsit a clasei a 8 a. Daca vrei sa fii altfel poti schimba accesoriile.

| Girldxx a răspuns:

Http://weheartit.com/entry/15476414 Cauta ceva in genu :) sunt supeeer, Bafta!

| marysol10 a răspuns:

Buna, daca vrei sa fi la inaltime ce zici de o rochie Lorenzo Riva? am eu una de vanzare este noua, daca te intereseaza contacteaza_ma

| nesuferit a răspuns:

Inbracate cu o frunza

| Blondutzaa explică (pentru nesuferit):

In primul rand e Imbraca-te si in al doilea rand nu inteleg de ce comentezi doar ca sa te afli in treaba laughing!

| Johnny2010 a răspuns:

Ia-ti rochia mai lunga pentru a nu parea o fata fitoasa si usuratica happy Distractie placuta.