| madaa a întrebat:

Pentru fetele care si-au vopsit parul cu vopsea de calitate : Sunteti multumite de rezultat vi s-a stricat parul?

Răspuns Câştigător
| adutzadragutza a răspuns:

Un simplu sfat iti dau, orice vopsea strica parul cat de bna ar fi, pentru ca odata inceputa sa te vopsesti parul nu va mai fi ca cel dinainte si pe parcurs daca nu folosesti masti de par sau ...solutii se va deteriora si se va usca nu e atat de grav dar ...totusi happy e bine sa incepi la o varsta cat mai mare happy

4 răspunsuri:
| lunarwolf a răspuns:

Eu zic ca cea mai buna e aia de la L'Oreal.
Insa, crede-ma,daca folosesti o singura data vopsea,devii obsedata si nu te mai opresti. Deci,oricum parul tau o sa aunga o claie.laughing
Foloseste, vezi cum se comporta, daca parul tau o accepta.thinking
Tine vreo 4 luni, in general. In caz ca vopseaua si parul nu se impaca, mai putin. happy

| 0marry0 a răspuns:

Eu m-am vopsit pana acum de doua ori... Si nu pot sa spun ca mi s-a stricat parul, dimpotriva, dupa primele spalari aveam parul mai moale si mai stralucitor happy
(stiu ca suna ca o reclama la sampon, dar...)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu da, o folosesc pe cea de la L'Oreal e scumpa dar buna. Ma tine 2 - 3 luni.

| Betty_7796 a răspuns:

Crede-ma eu m-am votpsit cu culoare neagra si cu suvite roscate si imi sta super! Nu ti se strica nici un par! Pe bune! Funda?