| FataAmintirilor a întrebat:

Fetele cu parul filat! sunteti multumite va place? m-asi fila si eu. funda evident

Răspuns Câştigător
| NoSmile a răspuns:

Buna!
Mereu imi filez parul. Iar in momentul de fata,parul de pe dedesubt, este lung si drept. In fata gherute, iar sus am calota ff filata.
Intotdeauna mi-ama filat parul.
Prima oara am facut lucrul asta, doar pentru ca aveam parul des si nu imi placea.
Il vreau cat ma subtire.
Acum nu as mai rezista fara par filat.
Insa, nu trebuie sa ti-l filezi doar pentru ca ai vazut la unele fete. Trebuie sa simti ca vrei.
Si sa-ti stea si bine!
Te pup!

| 987632 a răspuns (pentru NoSmile):

Îmi poți spune la cat timp te filezi iar? Adică la cat timp îți creste parul la loc

5 răspunsuri:
| SimonaCristina a răspuns:

Buuuuna.happy
Si eu am parul filat si este foarte frumos asa, il ingrijesti mai greu, dupa parerea mea, dar este foarte frumos si ...intoarce multe capete. happy laughing
Daca vrei, eu iti recomand.
E foarte dragut asa... happy
Te pup.
Fundita, te rooooooooog!
happy Pa.
Sa ai o zi buna si frumoasa.
Succes la filat!

| lauraroxi a răspuns:

Da, imi filez parul e mult timp si imi place! Numai ca atunci cand m-a intrebat cum sa mi-l taie i-am zis sa mi-l taie in V si atunci imi este mai scurt in fata! Deci iti recomand sa ii zici sa ti-l fileze si sa ti-l taie drept!

| mihasiandra a răspuns:

Imi place