| anonim_4396 a întrebat:

Fetele, sunteti multumite de sutienele pe care le purtati?

Răspuns Câştigător
| XoXo4you a răspuns:

Da. Tu nu?

11 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Nu, niciodata nu imi iau marimea buna, si cand imi iau marimea potrivita nu port sutien, eu port bustiere, eu am gasit unele mai scumpe ce'i drept, dar ofera o buna sustinere si sunt foarte comode.

| dydy1 a răspuns:

Trebuie. daca nu am fi ce? cresc sau dau inapoi laughing

| BlancaFantasma a răspuns:

Nu sunt.niciodata nu`mi cumpar sutienul potrivitlaughing as renunta sa-l port, ca ma simt mai bine fara el, dar se vede prin hainestraight face oiricum pierd mult timp pana gasesc unul care sa-mi placa si mie cum imi vinelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce nu as fi din moment ce eu le aleg laughing?

| Lia09 a răspuns:

Momentan nu, cand o sa ma indur sa dau cateva zeci de lei pe unul de calitate, probabil voi fi multumita.

| Uoana a răspuns:

laughingda, de ce?

| MrsC a răspuns:

Nup deloc worried laughing
bine eu am si sanii cam mari si sunt slaba... blushing

| Uoana a răspuns (pentru MrsC):

''si eu, 90 60, 90. Ce zici, m'?

| MrsC a răspuns (pentru Uoana):

Am 89 60 87 rolling on the floor

Chiar ai 90 60 90 fix?

| BCoMichael a răspuns (pentru MrsC):

Me gusta