| ♥andreyusca11♥ a întrebat:

Pentru gene mai lungi pot folosi ulei de masline (nu am ulei de ricin)
plz
FUNDA

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Uleiul de ricin este recomandat.
Aplici cu o perie de la un rimel bine curățat pe genele de asemenea curate, seara, înainte de culcare cu 30-60 de minute.
Atenție să nu îți intre în ochi.
Pa, pa.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu poti.

| MissCamelia a răspuns:

Poti folosi de vrei tu, dar pentru rezultate incearca uleiul de ricin.pentru mai multe noutati si review-uri despre produse cosmetice, machiaj si ingrijire, intra pe http://camelcutza.blogspot.com

| Betty a răspuns:

Poti... dar nu va avea efect de crestere, le va face mai puternice si mai stralucitoare...eu am folosit pentru fata si am dat si pe gene si chiar am observat ca sunt mai stralucitoare, intr-un sens bunlove struck

| ancan a răspuns:

Nu poti folosi. nu va avea niciun efect
dar du'te la farmacie si cumpara ulei de ricin e 2 lei sticluta mica si 4 lei cea mare happy

| DoarEa_7369 a răspuns:

Andreyusca.
da este bun si ulei de masline.
pe care il mai poti folosi si pentru ten tongue
Iti face tenul mai frumos
si pentru picioare e bun. mai ales daca ai vergeturi sau chestii din'astea :*

| aanndreea_4848 a răspuns:

Uleiul de richin e cel mai bunn... e ff bun si pentru sprancenee
poti gasi la farmaciee