| Kramerwalt a întrebat:

Pentru voi conteaza cum arata un baiat/fata sau comportamentul ei/lui?

17 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Mai, eu zic ca cel mai mult conteaza comportamentul, degeaba e cel mai frumumos barbat din lume daca se comporta ca un mitocan. Acum nu zic ca nu conteaza aspectul, adica sincer, cine ar saruta un obez sau unu care e plin de bube dar oricum eu zic ca atata timp cat arata OK si e ingrijit, si are un comportament frumos ne putem intelege foarte bine.

| Classy a răspuns:

Ambele pentru mine. E important sa fie si frumos, placut, deoarece asa te simti bine in preajma lui/ei.Comportamentul se poate schimba pe viitor, insa aspectul niciodata.

| BonneLess a răspuns:

Eu tin cont de ambele.
P. S. : Acum am unu' si prost de caracter si urat. straight face

| mona a răspuns:

Pentru mine conteaza mai mult comportamentul decat cum arata

| IrinaAniri a răspuns:

Cum arata nu prea, bine, putin daca e vorba de iubit, dar daca e doar prieten nu, iar comportamentul categoric da.

| iuliaiuliaiulia a răspuns:

Conteaza mult cum se comporta, bineinteles. Dar trebuie sa ma si atraga fizic. Altfel, putem fi cel mult prieteni buni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai mult comportamentul..degeaba iesi cu cineva super fain daca trebuie sa il ti in lesalaughing parerea meabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai sa nu fim ipocriti, normal ca la inceput te atrage aspectul ca altfel nu te-ar mai interesa.
Dar era o vorba, 15 minute conteaza frumusetea dar dupa ar trebui sa stii ceva.

Si pentru mine nu conteaza sa fie " super star " e vorba de o atractie pe care nu o intelegi doar o simti.
E vorba de felul in care iti bate inima cand il vezi. Si bineinteles ca va conta comportamentul si caracterul.
Ca doar nu stau cu un gelos /frustrat doar pentru ca arata bine.

| Cherilyn a răspuns:

Amandoua, desigur.
Cu ce ma incalzeste daca prietenul meu e foarte de treaba, amuzant, inteligent daca e urat ca noaptea?
Trebuie sa intoarca si el capete, sa fie mai multe care-l doresc. ^^
Sau daca e frumos de pica si prost de da-n gropi, asa chiar nu merge...batting eyelashes

| Kyrie a răspuns:

Unde ar fi iubirea daca nu ar conta?
Ce vrei sa zici cu "conteaza cum arata?", conteaza pentru tine cum arata deoarece da dovada ca persoana aceea se ingrijeste, face sport, nu leneveste si baga in ea, de aia conteaza cum arata intr-o relatie, abia apoi urmeaza cum se comporta, daca nu se comporta conform gusturilor tale atunci o lasi balta chiar daca arata magnific deoarece vei sfarsii urat relatia etc blabla, funda? tongue

| Kramerwalt explică:

Interesant! Toti ati dat raspunsuri interesante!

| thecakeisalie a răspuns:

20% cum arata, 80% comportamentul.

| 愛LeEu愛 a răspuns:

35%cum arata 65% comportamentul

| Dan1989P a răspuns:

Buna! Nu pun accentul frumusetii unei fete.Frumoasa,frumoasa, dar daca este o ( iertati-mi limbajul ) usuratica? Altfel nu pot sa ma exprim! Daca ea este frumoasa dar stiu ca se intalneste cu mine si cu inca cativa...

| LuvTH4ever a răspuns:

Aman2

| bebelusha93 a răspuns:

Buna.Parerea mea e ca prima data cand vezi un baiat/o fata ii vezi aspectul si dupa comportamentul.Eu cred ca ambele conteaza.Degeaba e frumos/frumoasa daca se poarta urat si invers.
Dar sti ca e o vorba "frumusetea e trecatoare". Acum depinde de fiecare persoana in parte.

| TheBlackSwan a răspuns:

Ambele zic eu big grin frumusetea trece...