| Valentyna290497 a întrebat:

Peste aproximativ o luna am nunta!
Imi poate da cineva idei cu ce sa ma imbrac?
Ma gandeam ca pentru seara sa imi cumpar o rochie sa ma arate ok si pantofi cu toc. Dar ziua? Blugi si?
Ceva idei? (site-uri, poze)
Vreau ceva sa ma puna in evidenta. Am 1, 60m si aproximativ 60kg. Eu sper sa mai slabesc pana atunci dar nu ma bazez pe asta si nu vreau ceva sa stea naspa pe mine!
Cel mai bun si mai rapid raspuns funda!

Răspuns Câştigător
| GaBrIeLa1994 a răspuns:

Cu blugi la nunta? nu e bine. eventual o rochita de vara vaporoasa iar seara o rochie mai eleganta lunga sau scrta depinde cum o preferi

8 răspunsuri:
| GOtiCKAsasin a răspuns:

Uite aici citeva idei:http://www.modelederochii.com/rochii-de-zi.html.Sincer sper ca te-am ajutat!

| Valentyna290497 explică (pentru GOtiCKAsasin):

Nu merge site-ul

| GOtiCKAsasin a răspuns (pentru Valentyna290497):

Nu merge pentru ca dupa el am pus sa luta si cu Sincer deci uite inca odata siteul http://www.modelederochii.com/rochii-de-zi.html

| Valentyna290497 explică (pentru GOtiCKAsasin):

Super...Mersi frumos!

| andr33utza12 a răspuns:

Sa stii ca ziu trebuie sa te imbraci cu o rochita eleganta...pentru ca eu cred ca ziua e mai important. as sugera ziua o rochita scurta si seara una mai lunga. bafta:*

| asddddcvbnnjiu a răspuns:

Ziua o rochie eleganta!