| felisbalan a întrebat:

Peste cateva zile merg intr-o tabara, si am auzit ca spray-ul de colorat parul este foarte popular. Sunt bruneta, si vreau sa-mi fac suvite blonde cu spray care se ia de la prima spalare cu sampon. De unde sa-mi iau?

1 răspuns:
| Cristina_Neacsu_1994 a răspuns:

Se duce foarte repede dar sa ai grija cand iti faci suvitele ca s-ar putea sa colorezi mai mult decat ai vrea.Iti sugerez sa cauti o boneta sau o punga de plastic pe care sa ti-o pui pe cap si sa scoti cu penseta prin punga cateva suvite pe care vrei sa le colorezi...o sa iasa mult mai bine asa, de cumparat gasesti la orice parfumerie sau magazin de cosmetice... funda?!