| ~kostynela~ a întrebat:

Salut:*care e cea mai buna marca de placa de intins parul? si cam cat ar costa? multumesc!

11 răspunsuri:
| Brigitta a răspuns:

Tot Remington recomand si eu happy Pentru parul lung una cu placile late-260 ron. Cele cu placi inguste gasesti f bune si la 130-150 ron happy

| Paris a răspuns:

Cauta la saloane, placi profesionale, pe placa mea nu scrie nimic, am cumparat-o de la salon acum vreo 3-4 ani, este excelenta, imi sta parul drept pana la baie (cam vreo 5 zile adica) si am dat vreo 4 milioane pe ea. dar merita, este o investitie care merita!

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Eu am cumparat anul trecut o placa Remington de la Flanco si am platit 150 roni.

| Bishop a răspuns:

Pai nu cred ca exista vre'o marca mai buna, in general sunt bune cele din ceramica (sunt folosite de profesionisti), acestea protejeaza parul si ii da un aspect natural. Merita. Costa de la 50 de lei in sus.

| lencikk a răspuns:

Eu am primit de craciun placa de la remington si pot sa spun ca sunt mai mult decat multumita de ea.este cu abur si imi tine parul intins maxim o saptamana si nu glumesc...am auzit ca de la aceeasi firma este placa cu niste uleiuri pentru a nu deteora si deshidrata parul:d

| TheOriginalUser:) a răspuns:

Remingtonwinking

| Nuuu a răspuns:

Remington-100 ron

| marcel_5462 a răspuns:

Am auzit ca cea mai buna placa de intins parul e placa de surfing.

| mmamiruna a răspuns:

Philips ...pana intr-un milion asica 100lei

| frumoasa_2313 a răspuns:

Au scos cei de la vertu, e cu diamante si costa 79 de mii de euro. vrei tu sa cumperi? cred ca aia face cel mai drept par, ca are pe exterior diamante. eu daca as avea bani nu mi-as lua. tie la ce-ti trebuie?

| madalynamadalynamadalyna a răspuns:

Sall'tare eu am o placa de la braun se numeste''satin hair colour'' si e ffffffff buna eu una sunt multumita de ea mi-am cumparato din altex si am dat pe ea 270 lei( 2 milioane sapte sute) ti-o recomand cu incredere este foarte bunawinkingwinkingwinkingwinking:*:*:*