| DutzyX a întrebat:

PLACA DE PAR-cu ioni, placi inguste, reglaj temperatura. Ce imi recomandati?happy

5 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Nu-ti lua Philips,dai banii degeaba. Chiar o fata nu de mult se plangea ca a dat o gramada de bani pe o placa Philips si nu ii intinde parul.
Iar cat despre ioni, totul este marketing, orice placa iti distruge parul daca o folosesti des si fara protectie termica!
Eu am vrut sa iau una de la Braun cu ioni S2, dar dupa ce m-am interesat care e faza cu ionii am ales Remington S9950. E din ceramica iar mai multe detalii ai aici
http://www.remington-style.ro/......50-10.html

Deci eu iti recomand o placa de la Remington din ceramica.
Aici ai mai multe modele : http://www.remington-style.ro/coafat/aparate_indreptat_parul/
Ti le recomand pe cele de la 150 Ron in sus.
Bafta!

| alexuts28 a răspuns:

Remington, eu asa am happy

| Zozolika a răspuns:

Iti recomand placa ingusta cu reglaj de temperatura, poti sa iti faci si bucle si sa iti faci si parul drept, e super buna big grin

| pupikscumpik a răspuns:

Eu iti recomand placa ingusta cu reglaj de temperatura
eu asa am si sunt foarte multumita.T-il indrepti dar poti sa faci si bucle.Eu am Remington si sunt destul de multumita asta e parerea mea... sper sa primesc fundabig grinbig grin

| DutzyX explică (pentru pupikscumpik):

Ma refeream ce modelbig grin.Pe ce am pus eu ochii e un Philips la 300 da nu vreau sa dau atatlaughing