| diana_6879 a întrebat:

Plsssss helpppp mi-am dat seama ca remediile naturiste sunt niste prostii de la care nu vei realiza nimica. nu stiti un dermatolog bun in timisoara? voi ati fost la dermatolog? ce v-a facut? v-a costat ceva? P. S. :am si eu niste cosuri si semne ramase de la cosuri ( si bubite si pete ). nu stiti ceva detalii gen cam cat ar costa ca un dermatolog sa ti le estompeze, cum as putea scapa de ele ( orice remedii si creme ) pe voi v-a ajutat un remediu naturist? si daca da, care remediu v-a ajutat si in ce situatie adica cum v-a ajutat? va rogg mult raspuns dau FUNDOAIE si VOT

1 răspuns:
| Denis_1041 a răspuns:

Salut eu in locul tau mas spala cu ceai... pe fata iti zic eu ca o sa iti treaca happy funda pls :X