| 24Mady24 a întrebat:

Pot sa lipesc unghiile false cu super glue? Cat de daunator este pentru unghii? Pot sa le dau jos?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| NicoleEazi a răspuns:

Da,poti sa le lipesti, cam aceleasi ingrediente le are super glue ca si adezivul pentru tipsuri insa nu le vei putea da jos dupa o zi / 2 va dura ceva, depinde de lipiciul pe care il folosesti, este intr-o oarecare masura daunator si unghiile tale naturale dupa ce iti vor cadea cele false vor arata foarte urat si va trebui sa folosesti creme hidratante si uleiuri de cuticule pentru a ajuta refacerea unghiilor naturale.

1 răspuns:
| RoxiiIoana a răspuns:

Poți.Nu e foarte dăunător. Daca le bagi in apa calda cad.