| annempp a întrebat:

Pot sa imi pun lipici super glue gen Picatura etc in loc de lipici de unghii pentru unghiile false? Urgent va rog!

Răspuns Câştigător
| Cristiana_Acojocaritei_1993 a răspuns:

Da poti, dar iti va strica si unghii le tale happy Si cel de la unghii le false e tot un fel de supergluewinking doar ca mai soft happy

3 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Daca vrei sa scoti apoi unghia falsa cu unghie cu tot, n-ai decat! O faci pe propria raspundere. Astfel de lipici dauneaza unghiei, o distruge, o arde nu stiu cum sa zic, o subtiaza foarte mult. Mergi la un magazin unde au si unghii false si cumpara lipici adecvat pentru asta.

| Bondarel99 a răspuns:

Picatura lipeste prea tare, poti incerca Superglue sau unul de o calitate mai slaba.

| alex15ccc a răspuns:

Nuuuu