| Anonima10002003 a întrebat:

Pot sa-mi dau iar pierce in buric odata ce am mai avut unul dar s-a astupat gaura? In sfarcuri are cineva? Doare? happy

5 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Evident ca doare. Daca tot vrei sa arati nu stiu cum, mai bine iti faci in urechi, nu in locuri pe care nu le vede nimeni.

| sammie a răspuns:

În limbă nu vrei?

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

Ați loat orazna acum va dați și gauri prin corp sa păreți mai "cool" sa fiți accepți de drogați.

| Anonima10002003 explică (pentru MuatafaonurContInchisDeTot):

Nu isi da nimeni gauri prin corp sa parem "cool", e pur si simplu placerea mea, ceva ce imi place mie si o fac strict pentru mine.

| darrio2007 a răspuns (pentru Anonima10002003):

Pentru tine? Pentru cei din jur. Că se poartă. Baga-ti microbi in organism. Nu apuci 50 de ani.