| anonim_4396 a întrebat:

Poti scapa de parul de pe maini, picioare, piept fara epilare sau IPL?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Va trebui să te epilezi.
Îți recomand epilarea cu ceară.
Crește firul de păr mult mai greu și mai fin.
Te pup!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

De aparatele alea de epilat ce parere ai? Adica... doar rup firul de par sau il smulg chiar cu totul?

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O decolorare cu cremă specială, Karaver.
Pa, pa.

| FaraSareDoi a răspuns:

Ai putea incerca sa iti decolorezi parul cu apa oxigenata sau pudra speciala pentru decolorare, insa nu te sfatuiesc, pentru ca parul va fi tot acolo, insa blond... deci nu faci nicio afacere. happy
Cel mai bine ar fi sa te epilezi cu ceara. Daca ti-e frica de durere, încearcă cu lama de ras sau crema epilatoare.

| JustSmileK a răspuns:

Si cum altfel?

| zumze a răspuns:

Nu! Numai prin operatie/epilarelaughing Sau dai foc...Dar nu te sfatuiesc...

| anonim_4396 explică (pentru zumze):

Si eu ma gandeam la foc laughing Bine, nu sa fololosesc laughing))
Oricum eram doar curios happy

| zumze a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing Am spus si eu laughing Dar pe langa par poti arde si pielealaughing

| anonim_4396 explică (pentru zumze):

Nu, doar eu nu mi-am dat seama de asa ceva laughing)

| SuntetiLooseri a răspuns:

Sigur..amputezi corpul