| Condratt a întrebat:

Buna,stiti vreun tratament pentru a scapa de parul de pe picioare in afara de epilare? Sau ceva cu care sa nu ma creasca deloc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
13 răspunsuri:
| William a răspuns:

Il arzi cu bricheta.

| Condratt explică (pentru William):

Si nu mai creste?

| William a răspuns (pentru Condratt):

Tu m-ai luat in serios? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba ori esit barbat ori ce esti? lasa parul acolo

| Condratt explică (pentru anonim_4396):

laughing...daca iti spun ca are 1 cm jumatate si e des precum o perie tu l-ai lasa?laughinglaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Condratt):

Cam asa e si al meu in inaltime. nu stiu cat de des dar care te place te place cu tot cu parul ala

| Condratt explică (pentru anonim_4396):

M-am gandit sa il tund cu masina de tuns cu nr 1... dar nu stiulaughing

| Adam_Adela_1974 a răspuns (pentru Condratt):

Daca l-ai tunde nu ai face decat sa il indesesti, am auzit ca sunt niste metode cu laserul dar e scump tare

| Maui a răspuns:

Epilare definitiva cu laser dar, te usuca la buzunar.

| Adam_Adela_1974 a răspuns:

Daca ar fi, ce fericite am fi noi femeile in special

| Condratt explică (pentru Adam_Adela_1974):

Da...probabil e ceva genetic in mare parte ireversibil...dar ceva de albire a pielii exista?

| Conducatorul a răspuns:

Buna, pentru ce vrei sa scapi de parul de pe picioare? Te deranjeaza? Doar esti barbat.

| Condratt explică (pentru Conducatorul):

Nu ar fi o problema doar ca, creste foarte mare(scuze cacofonia).