| Sara2 a întrebat:

Preferati blondele brunetele sau roscatele?

Răspuns Câştigător
| Alexandrinaa a răspuns:

Prefer naturalele... happy de orice culoare! happy

13 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Si eu sunt pentru culoarea naturala a parului, atata timp cat este natural imi placewinking

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Mie imi place orice culoare de par atata timp cat e natural

rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Prefer sa le stea bine - indiferent de culoare. Dar presupun ca este vorba despre barbati - ei ar trebui sa raspunda nu-i asa?

eileen
| eileen a răspuns:

Mie imi plac satenelehappy

lolita
| lolita a răspuns:

Mie imi plac brunetele anjelina joli de exemplu.

| bubu_7778 a răspuns:

Eu prefer brunetele si satenele ca par mai sexy, mai perverse tongue dar banuiesc ca intrebarea este adresata barbatilor tongue

| ♣ Ma®®yE [;x] a răspuns:

Mie imi plac brunetiiwinking

| otypa a răspuns:

Toate

| J7anine a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiecare e unica si are farmecul ei, femeia e mereu schimbatoare(ma refer la culoarea parului)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Brunetelelove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blondele si brunetele...roscatele sunt in plus la intrebarea asta!

| gege a răspuns:

Sunt satena naturala si imi place. dar imi plac si brunetelehappy