| TVD13 a întrebat:

Intrebare pentru baieti dar si pentru fete... Ce preferati Blondele, Brunetele, Roscatele sau Shatenele? Funda+votbig grin

Răspuns Câştigător
| introduaicinumele a răspuns:

Blondele si shatenele, dar cu o conditie: sa aiba niste parti din corp mai marilaughing sti u la ce ma refer laughing

16 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Nu conteaza culoarea parului :X.

| Noreasontosimle a răspuns:

Eu is blondabig grin prefer brunetii:X

Răspuns utilizator avertizat
| Negative a răspuns:

Mda,cel mai mult imi plac cele naturale,dar daca e o roscata,ma excita si mai tarehappy, dar bineinteles nu as vrea ca, spre ex pentru ca mie-mi place parul rosu' sa se vopseasca prietena meatongue.Bafta!

| b3bitsa a răspuns:

Brunetelebig grin

| ahlrh a răspuns:

Blondele, cel mai mult! love struck

| Anonim3007 a răspuns:

Brunete si shatene

| CriSSa537 a răspuns:

Eu prefer sa fiu ori bruneta ori satena

| FesCuDungi a răspuns:

Brunete, satene si roscatewinking

| KapshunikaViorika1994 a răspuns:

Si eu sunt blonda, si la baieti prefer parul inchis.

| qwertyuiopasdvfbgfded a răspuns:

Daca sunt naturale,imi plac toate dintre cele enumerate, daca sunt vopsite, doar satenele.

| Kratos_2675 a răspuns:

Brunetele si shatebele (dezvoltate fizic) laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing sincera sa fiu...nu am un tip anumelaughing ok dar totusi in afara de roscatilaughingbig grin
in rest nu conteaza
iar eu sunt bruneta vroiam sa ma vopsesc peste cativa ani satena dar nu mai vreau brunetul imi place mult:X deci mai bine naturalalaughing

| Andy7 a răspuns:

Roscatele :X

| deyniel a răspuns:

Ieu mai intai ma uit la fata apoi la corp si dupa aia la par dar daca as ar fi sa aleg as alege si blonde si brunete.

| claudyu_1848 a răspuns:

Blondele cel mai mult