Întrebare recomandată | TicTacUser a întrebat:

Prelungire de capota din fibra de sticla sau tabla? si un service bun in Galati care face? + pret daca se poate... raspunsuri doar de la cei care si-au facut..sau daca rezista fibra de sticla de la ghetto tuning pe prelungire

2 răspunsuri:
| theodorafemme2001 a răspuns:

De tabla.

| Robbu a răspuns:

Eu am prelungire de capota din fibra de sticla de aproape 6 luni, tin sa mentionez ca am avut si un contact neplacut cu un caine de atunci, si nu s-a intamplat nimic cu ea, sincer are si un alt aspect fata de cea din tabla.
Pretul depinde pentru ce masina vrei, eu am un Opel si m-a costat 60 d lei prelungirea +10 lei ca mi-am pus-o acolo.Service-uri nu stiu, nu sunt din Galati happy
Bafta.