| anonim_4396 a întrebat:

Prima intalnire...
Cum sa ma imbrac puppy dog eyes?

Răspuns Câştigător
| ceziy a răspuns:

Pai, daca e un loc cu lumini multe si intuneric in rest, eu zic... ceva cu sclipici,niste blugi mulati, o catarama(curea) cu sclipici, un maieu cu paiete, talpa joasa, si o cheaca draguta.

Daca e un loc cu neoane, prefer stilul deschis la culoare, decoltat, tocuri inalte fara platforma... big grin

19 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Costumul evei! laughing Eleganta.

| Azµre a răspuns:

Elegant! Să lași un plus de mister.

| Kasia a răspuns:

Http://pinterest.com/pin/84724036711004890/

sau

http://www.polyvore.com/......collection

Nu trebuie sa fii vulgara dar nici sa arati ca bunica.
Poarta ceva in stilul tau dar dragut si tineresc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum este stilu tau

| facepalmlol a răspuns:

Normal.Cum te simti bine astfel incat sa te simti in largul tau.

| condreavaly a răspuns:

Poate nu te vei imbraca. depinde de baiat(daca esti fata) Poti sa porti o rochie eleganta daca mergi la restauran. daca mergi la o cafenea/pub blugi mulati tricou etc etc. iar daca mergi in parc sana la tara sa iti imprumute un cojoc de lana, incearca i niste pantaloni grosi sau un fullbody de schi pentru ca e cam frig afara

| geop a răspuns:

Te îmbraci cum simţi, ce te reprezintă, ca lui să-i transmiţi un mesaj. Să te îmbraci decent. Oricât au băieţii mintea la altceva, dar tot o fata decentă vor.

| gabyS98 a răspuns:

Sexy

| Laugh25 a răspuns:

Pai ai putea sa iei niste pantaloni negri sau blugi si ceva cu decolteulaughing

| oAaaNaa a răspuns:

Depinde.daca ai 18 ani imbraca.te cu un sarafn si colanti, daca ai sub 18, ia.ti si tu o pereche de blugi, si un pulover din ala cu maneci care sunt la incheieturile de la mana largi, daca ai peste 18 ani, imbracate intr.o fusta si un sacou. funda?winking

| Alexander5 a răspuns:

Ca la...

| ceziy a răspuns:

Spune-mi momentul zilei.big grin

| anonim_4396 explică (pentru ceziy):

Seara!
La 7 happy

| ceziy a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc kiss

| anonim_4396 explică (pentru ceziy):

Cu placere:*

| ceziy a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai, daca e un loc cu lumini multe si intuneric in rest, eu zic... ceva cu sclipici,niste blugi mulati, o catarama(curea) cu sclipici, un maieu cu paiete, talpa joasa, si o cheaca draguta.

Daca e un loc cu neoane, prefer stilul deschis la culoare, decoltat, tocuri inalte fara platforma... big grin

| Princesss12 a răspuns:

Elegant si atragator.

| floaredevisin a răspuns:

Imbracate asa cum te simti mai bine, in largul tau. daca este ziua intrro rocie nu pre lunga cu egari, iar daca este seara in blugi cu o buza sau unticou care sa iasa in evidenta>intraba-ti si tu colegele.succes!