| anonim_4396 a întrebat:

Prin ce operatie estetica as putea sa scap de fruntea mea proemineta? Am o umflatura in partea inferioara a fruntii.

3 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Mergi la specialist. Nu avem de unde sa stim noi ce tip de interventie este potrivit pentru problema ta. Iti putem da informatii eronate.

| kiri11 a răspuns:

Cred ca ar fi bine sa te consulti cu un estetician big grin, sau chiar vrei sfaturi aici? laughing

| NH4OH a răspuns:

Ai vrea sa iti tai din frunte sau cum? Chestiile astea nu trebuiesc intrebate aici, nu suntem medici chirurgi si nu avem de unde sti. Citeste pe internet cat poti, eventual sa vorbesti cu un medic de specialitate. Sigur vei primi informatiile cerute.
Bafta.