| CrissRonnye7 a întrebat:

Daca am un exces de grasime in jurul fruntii se poate face vreo operatie estetica?

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Da, evident că poți face operația.

| CrissRonnye7 explică (pentru OnuOnulică):

Cat costa si in ce consta? Cam asta m-ar interesa

| OnuOnulică a răspuns (pentru CrissRonnye7):

Operațiile estetice pornesc de la 1000 de euro în sus.

| Florentina9210 a răspuns:

Mergi la un dermatolog si el iti va recomanda tipul de interventie potrivit problemei tale.

| Holy2010 a răspuns:

Nu inteleg la ce te referi "in jurul fruntii"
Lipoaspiratia in teorie se poate practica in orice zona unde sunt depozite adipoate insa in etajul superior al fetei nu am auzit de asa ceva. Raspunsul este nu. La noi in tara cu siguranta nu iti face nimeni.
Dar din nou...nu am inteles la ce te referi. Daca vorbim de lipoame atunci se face excizie chirurgicala si nu te costa nimic daca esti asigurat.

| CrissRonnye7 explică (pentru Holy2010):

Am fruntea mai umflata pe o portiune cuprinsa intre ochi.