| anonim_4396 a întrebat:

Produsele Dove pentru par sunt bune?
Si balsamul Dove pentru par vopsit da rezultate?

Răspuns Câştigător
| MissUniverse a răspuns:

Buna! Sunt foarte bune! Eu folosesc numai samponul pentru par vopsit, si are un efect uimitor: imi lasa un par matasos, lucios, si se piaptana mai usor. Nu am incercat balsamul, fiindca ma multumesc si cu efectul samponului. Dar dupa parerea mea ar trebui sa fie bun si balsamul!

8 răspunsuri:
| Jadis a răspuns:

Da este bun. Are mama mea si e foarte multumita big grin Bafta

| Helene a răspuns:

Sampon nu am incercat, dar balsamul da da rezultate. L'am folosit vreo luna, si este bun.Marca Dove este de increderewinking

| Dobitoc a răspuns:

Din cate stiu Dove este foarte bun ca sapun, dar restul nu mai stiu. sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dove este o porcarie. mrg ...si mama a incercat [avand par uscat ] si din parulul uscat i la facut gras si acum e gras tot timpul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Macar nu mai e uscatlaughing, deci a facut ce promisese.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu folosesc de ani buni laptele protector pentru par vopsit de la dove si e super

| SpOO a răspuns:

Da la mine au avut un rezultat foarte bunwinking

| blissaa a răspuns:

Eu folosesc balsamul de ceva timp, iar parului meu vad ca ii place! pentru mine este perfect. Acum il am pe cel "intense repair".