| anonim_4396 a întrebat:

Puteti sa imi ziceti si mie de unde pot cumpara camasi dar nu foarte elegante...pentru adolescente...
in carouri cu maneci suflecate...sau simple dar tot cu maneci suflecate...manecile prinse cu un nasture.

sunt foarte dragute dar as vrea sa coste pana in 100 lei.
pentru ca nu imi pot permite mai mult.

sunt din Bucuresti.
Va multumesc!

10 răspunsuri:
| Bianca_4346 a răspuns:

Eu am dat pe a mea 45 de leibig grindar nu stau in bucuresti. dar oare pot fi purtate si fara curea sau vesta? sau orice altceva?

| Lora_6439 a răspuns:

Exact la astea mi-a stat gandul toata ziua. M-am intalnit cu niste colege ca a fost ziua uneia si a primit o camasa dinasta mov. Stiu sigur ca era luata din Plazza, dar nu stiu din ce magazin. Apoi alta colega avea una roz. O luase din Obor. Si acum imi sta gandul la una care corespunde exact descrierii tale, pe care am vazut-o in Militari Shopping la TinaR. Si eu vreau sa-mi iau neaparat una care sa se asoreteze cu tenesii big grin

| Lora_6439 a răspuns:

Revin cu niste completari: zilele astea am vazut la iesirea de la metrou de la Iancului (38 de lei parca), la iesirea de la metrou de la Universitate (cea spre Batistei si erau in jur de 35 de lei), la Kenvelo (cel dintre Universitate si Unirii si erau 99 de lei), la Ilotti (acelasi bulevard si erau 35 de lei) si la inca un magazin de pe acelasi bulevard si erau tot asa, intre 35 si 40 de lei, depinzand de model. In concluzie, cred ca sunt peste tot happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si niste poze mi-ar prinde bine big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuie sa găsești prin Bershka, New Yorker,, Pull&Bear, H&M magazinele astea mai pentru adolescenți.In Bershka sigur găsești.

@Bianca pot fi purtate cu orice vrei cu vesta, curea, pulover cu decolteu un V, simpla fără nimic, cu un maieu pe dedesubt (sau un tricou cu desene) și cămașa desfăcuta sau legata într-un nod cu niște pantaloni skiny mai tăiați asa și cu niște bascheți:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://www.envy.ro/moda/Bluze-si-camasi/Camasi/Pull-and-Bear uite cam ce are in Pull & Bear. Eu mi-am luat de curând una ca cea cu carouri roșii decât ca ea mea e pe albastru adică un gri albăstrui nu știu cum sa zic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da.:X
multumesc mult pentru raspunsuri...happy
eu am niste pantaloni skinny albastri si conversi cu negru si albastru...
ma gandeam ca o camasa din asta ar merge perfect...
mi-ar placea una cu albastru si cu negru sau gri exact cum a zis @Marynadelyna :X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am vazut pe okazii.ro, tot in jur 40-45 ron

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Merci mult happy

| Vyo_9197 a răspuns:

Din IDM. Mi-am luat eu acu o luna o camasa alba simpla, un pic mai lunga si cu "manecile prinse cu un nasture" happy - 60 lei.
Si prin mall-uri gasesti sub 100 lei, incearca pe la Bershka, Stradivarius, Zara, Pimkiewinking