| Viitorulapropiat a întrebat:

Heiii...mi-am luat o camasa neagra pentru intalnirea bobocilor cu maneci lungi.Pot sa o port cu niste pantaloni treisferturi de blug albi? manecile de la camasa o sa le tin suflecate, dau funda.

Răspuns Câştigător
| 1Marinn1111 a răspuns:

Daa cu siguranta poti, si cu o curea neagră e perfect.

| Viitorulapropiat explică (pentru 1Marinn1111):

Problema este ca vor fi 39 de grade, nu as parea putin deplasat?

| 1Marinn1111 a răspuns (pentru Viitorulapropiat):

Nu,mie mi se pare destul de ok

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bobocii cu maneci lungi se vor imbraca la fel, nu-i deplasat.

| Viitorulapropiat explică:

Ok, va multumesc tuturor...si sunt baiat. Sper sa nu ma fac de ras la 39 de grade cu camasa.

| CristinaEmma a răspuns:

Da, de sigur, iar ca incaltaminte o pereche de stileto negri sau albi, ori sandale.
Iar de doresti o alta combinatie, o poti combina cu:
• pantaloni (crem, albi, negri) scurti sau treisfert de stofa si tocuri crem sau albe.
• cu o fusta mulata rosie, crem, gri si tocuri crem sau negre.
• cu o fusta clos scurta din neopren de culoare, visinie, neagra, cu model, verde, gri, crem cu buline mix de culori sau alba si sandale cu toc.
• la camasa mai poti asorta cu orice negru in partea de jos( pantaloni, fusta) ambele de culoarea neagra, iar pantofii de culori diferite (rosii, crem, albi) asortati cu un ceas la mana, poseta ori portofel de aceiasi culoare cu pantofii.
Ca acesori mai merge, un lantisor si o pereche de cercei finuti sau deloc, iar camasa putin desfacuta in partea de sus.

| anamariarot a răspuns (pentru CristinaEmma):

După nume pare a fi băiathee hee

| CristinaEmma a răspuns (pentru anamariarot):

Da... Ne atentia, multumesc mult laughing

| Nicol12378 a răspuns:

Eu ti-as sugera o fustita clos in locul pantalonilor albi happy

| Elena_Daria_2000_01vs a răspuns:

Depinde de cum iti sta! Dar se potrivesc!