| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor, nu stiti de ce uneori dimineata cand ma trezesc, sub ochiul drept e un pic umflat si parca ar fi o dunga.Si nu imi trece decat pana a doua zi.Si nu cred ca ar fi din cauza oboselii pentru ca uneori dormeam peste 9 ore si imi aparea, dar si cand dormeam mai putin de 9 ore, imi aparea, dar nu mereu, uneori.thinking Nu stiu din ce cauza... aa, si am 16:d

3 răspunsuri:
| ihaterain a răspuns:

Cred ca e din cauza pozitiei in care dormi sau ceva de genul...thinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt cearcane. straight face dormi neaparat intre 10-12 seara

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ericka tu esti tinara si ff frumoasa dar mai conteaza si demachiantul pe care-l folosesti. cel putin mie mi s-a intimplat cu unul de la nivea nu fac reclama proasta dar poate ca ai un ten f sensibil care nu accepta orice lapte demachiant sau crema. esti