| B3bytzaa a întrebat:

Luna asta am banchetul de cls a12a si mi-am ales o rochie pe culoarea albastru. un fel de turcoaz.rochia este scurta si am si un plic albastru la ea. Vroiam sa va intreb daca merge o pereche de pantofi negri? Ce ziceti? Sau ce ar merge? Si cu ce machiaj sa o asortez? sad plzzz am nevoie de multe pareri!:*:* Mentionez sunt bruneta ochi caprui si ten deschisbig grin

Răspuns Câştigător
| IoanaAndreea97 a răspuns:

La turcoaz merg si pantofii negri dar mai indicat ar fi sa asortezi rochita cu niste pantofi pe argintiu sau gri, ca sa fie ceva mai bland, avand in vedere nuanta rochiei.
la machiaj depinde de culoarea ochilor si a parului. daca esti blonda cu ochi albastri ar merge cu un auriu, galben sau nuanta de bronz. pentru ochii caprui si par saten un bronz sau verde deschis si pentru negru nuante pastelate. happy

3 răspunsuri:
| KaterinaPetrova a răspuns:

Iti recomand pantofisenzationali.ro gasesti toate culorile. http://i1182.photobucket.com/......tur_04.jpg