| chico16 a întrebat:

Sal tpu.probabil ca majoritatea il stiu pe anakin skywalker din star wars.in episodul II era padawan. tunsoarea lui era scurt si in splatele urechi avea o codita subtire. spuneti-mi si mie cum ma pot tunde asa?

2 răspunsuri:
| Alequandra a răspuns:

Poti sa ai parul tuns scurt, insa in locul in care vrei sa-ti faci codita sa lasa parul netuns si sa creasca lung. Apoi, poti impleti parul

| Maria112 a răspuns:

Pai poti merge la coafor si sa-i spui femei de acolo ce doresti. Dar daca nu ai destui bani ai putea sa o rogi pe mama ta sau un prieten sa te tunda care e mai priceput. Imi dai funda? puppy dog eyes