| alexxis0712 a întrebat:

Sal TPU. tinand cont ca am fruntea lata ieri am fost la frizer si i-am spus sa mi lase sus parul mai mare iar in parti scurt.Bun ce observ ca mi-a luat prea mult din cel de sus si acum este de vreo 3 cm nu-mi sta bine deloc nu stiu ce mi-a facut ca mi-a mai luat din par de sus si acum pare fruntea mai maree dupa ce ca parea si inainte mare a intrat mai mult in el si acum pare si mai mare. ce ziceti va creste la loc de unde mi-a luat? nu stiu ce sa fac sa-mi creasca cat mai rpddd

1 răspuns:
| Radu009 a răspuns:

Sigur iti va creste... Cat despre o metoda de crestere rapida.Hmm. Ai putea sa faci dus cat mai des, sa iti uzi parul, la asta ma refer. Sper ca te-am ajutat!