| anonim_4396 a întrebat:

Sall TPU,am mai pus intrebari puse la misto pe categoria asta,insa asta chiar e serioasa :}. Deci,am achizitionat recent un polo rosu(dala cu guler si maneca scurta) si niste tenesi albi cu ciocul negru,si planuiesc sa ies in oras cu astea haine pe mine ca sunt subtiri, si neah arata bine.Insa s-ar asorta cu o pereche de bermude turcoaz? Intreb asta ca nu le prea am cu moda si nu prea stiu ce sa pun pe mine daca nu imi zice cineva.Cam ce pantaloni se poarta vara? Bermudele is ok sau pun un trening subtire?

2 răspunsuri:
| BigG a răspuns:

Bermudele is bune

| TacaPaca a răspuns:

Bermudele sunt bune dar nu roz. Roz cu rosu nu se impaca prea bine. Cauta si tu pe net combinatii de culori. Era frumos ca tenesii sa se asorteze cu tricoul si la pantaloni ceva care sa nu contina culorile din celelalte parti.