| Vladutz96 a întrebat:

Diseara am balul si merge urmatoarea combinatie : adidasi albi cu blugi albastri spre negru, camasa albastra si sacou gri cu alb. Ca accesorii am un ceas de mana alb si o bratara.

Răspuns Câştigător
| AndreeaTicovschici a răspuns:

Depinde ce stil preferibatting eyelashes Incearca adidasi albi, blugi negri, sacou alb, si ceasul' pune`l daca nu ai un sacou incearca ceva ismplu improvizeaza dar sa apari intr-o ipostaza gen Machobatting eyelashes sper ca te-am ajutat.

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
La sacou iei adidași? Ești oribil. O pereche de pantofi închiși, ceas cu curea închisă la culoare (exclusă albă, că nu ești fată).
Pa, pa.

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Salutare! eu iti recomand (si cred ca ar arata si mai bine) sa porti un tricou cu un imprimeu haios in locul camasii! adidasii cu blugii, un tricou bine ales si un sacou cred ca ar fi o combinatie super! in privinta accesoriilor iti recomand sa porti doar unul din cele doua pe care le-ai enumerat! distractie placuta!

| DracusorImpielitat a răspuns:

Bal, nu nu nu! nu merge cu adidasi, mai bine ia o rochita tricotata, sau o bluza mai lunga si niste pantaloni mulati (ca niste colanti ) si niste cizme.

| KellyK13M a răspuns:

Poti sa iti iei o bluza alba simpla si niste adidasi negrii.

| alice97 a răspuns:

Merge, dar daca ai inlocuii camasa cu un tricou negru simplu( sau un styker alb) ar fi mai binewinking
Funda?puppy dog eyes

| valeeExpress a răspuns:

Merge...cu un ceas de mana ar fi foarte frumos. Funda?

| CSID a răspuns:

as inlocui adidasii albi cu altii mai inchisi la culoare, de asemenea nu merge iarna ceasul alb, poate ai ceva gri, albastru, negru...