| nicusornicusor a întrebat:

Sall tpu..cu ce trebuie sa imi dau pe fata ca sa imi dispara cojile lasate de cosurile uscate.big grin

Răspuns Câştigător
| Siracuzia a răspuns:

Bună! Desigur, poate vei primi multe sfaturi, dar de unde ştii că ei au dreptate? Fiecare persoană are un tip diferit de piele, o anumită sensibilitate ş.a.m.d.Mai bine mergi la un dermatolog şi acolo ţi se va spune ce să faci.E doar un consult.În plus, nu arunci banii pe orice, fiind sigur că ceea ce ţi-a indicat medicul, care e specialist, e cea mai bună alegere şi vei obţine rezultatele dorite.

3 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Buna. Te poti spala cu sapun si apa calduta pe fata.
Sau poti incerca o crema.
( Sunt bune cele cu extract de crastavete, miere... )

| Dani1998 a răspuns:

Sall.Eu de obicei folosesc Zynerit.

| nicusornicusor explică (pentru Dani1998):

Si iti trec? tu te cureti cu ceva inainte..ca si eu am zynerit insa dau pe cosurile de pe obraz mai rau se accentueaza si atat