| EvangelineDS a întrebat:

poimaine intru in clasa a 6-ea si cum e prima zi m-am gandit sa ma aranjez mai "strident" [adica sa ies in evidenta ] cateva tutoriale cu ce ar trebui sa ma mai machiez sa ma imbrac etc mersi happy

Răspuns Câştigător
| CristalClear a răspuns:

Nu te machia...da-ti doar cu un gloss.Cat despre haine...fii tu! Imbraca-te in propriul tau stil!

1 răspuns:
| Vero1996 a răspuns:

Copiii din ziua de azi straight face Cum Dzeu in a 6 a sa te duci in prima zi de scl machiata strident? straight face Nu te machia ca faci impresie proasta profesorilor si o sa ai de suferit. mai bine du'te natural si cu haine decente. Doar nu te duci la discoteca.