| anonim_4396 a întrebat:

Am 22 de ani, dar lumea dupa aspect imi da 30. Nu stiu de ce. Mentionez ca am tras concluzia facand un experiment pe un site de webcam. Intrebam lumea ce varsta imi da. Doar privind fata imi dadeau 30. P.s. nu sunt gras sau ceva de genu. Cum as putea sa fac sa arat de varsta reala?

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Radu284 a răspuns:

Fa-ti si tu o poza, pune-o pe imgur.com si da linkul, sa vedem si noi.

| Kenya a răspuns:

Bea multa apa. Tatal meu are 50 si arata ca la 35.

| ElenaSt2011 a răspuns:

Parul scurt intinereste, iar parul lung lasat pe spate imbatraneste.

La fel si machiajul prea strident te poate face sa arati mai in varsta.

Am auzit ca parul negru te arata mai batrana decat parul blond sau alta nuanta mai deschisa la culoare.

| AceAlchemist a răspuns:

Opinia mea e ca daca iti vrei raspunsul cautat, cel mai bine e sa pui un link catre poza, noi tot vorbim, radem, glumim, dar pot fi o multime de motive pentru ca cineva sa para mai matur decat este (genetica, alimentatie proasta, modul cum se imbraca, fizionomie, chiar si modul cum da camera pe tine laughing ) So....asta daca vrei sa pui, bineinteles. Until then... waiting.