| VittorioV a întrebat:

Salut am nevoie foarte repede de niste sfaturi pentru cresterea parului (nu pastile,fiole etc.)Va rog, va dau funda.

Răspuns Câştigător
| DianaZbr a răspuns:

Incearca sa masezi scalpul in fiecare zi, timp de 10 15 minute asa cand iti amintesti, stimuleaza circulatia sangelui si e destul de usorhappy

1 răspuns:
| agnessme a răspuns:

Stiu eu un produs remarcabil, ieftin si f bun. margo cosmetics. daca accesezi siteul vei vedea si un catalog online pe care poti sa te uiti ce te intereseaza. pot sa te ajut sa alegi si comanzi prin adresa de email : theLady077@yahoo.com primesti prin posta colet si platesti ramburs, oriunde in tara. te pup