| Georgia1234567890 a întrebat:

Am o camasa de blugi cu maneca si as vrea sa stiu cu ce o pot purta in jos. Merg niste blugi negri sau albastri sau cu dungi? laughing funda:3

5 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Fai o poti purta in foarte multe combinatii. Cu fusta de piele, cu blugi clasici (denim on demin), blugi colorati rosii, negrii, fusta din dantela nude/beige/crem, fusta creion din jerseu, fusta larga midi etc
http://chicisimo.com/discover/search/denim+shirt/

| OoBunnyoO a răspuns:

Da merge, insa nu prea merge cu cei cu dungi (depinde ce culori sunt dungile daca sunt negru cu alb, merge camasa, daca e un pic mai lunguta, daca sunt bleu cu alb nu prea merge). O poti lua si cu fuste, acum cat inca mai e perioada lor big grin.

| lovemeoana a răspuns:

Depinde si de culoarea camasii... dar cel mai bine ar merge cu blugi negrii :*

| 1234dany5 a răspuns:

Cu dungi nu prea cred! :> :) dar albastri sau negri merg foarte bine funda? http://www.micka.ro/......--40a.html

| ciocolatacupiperrosu a răspuns:

Merge cu orice. Cu blugi deschi sau mai inchisi, cu dungi, buline, taiati, skinny, tot ce vrei. Chiar si cu colanti merge. Si in picioare tenesi, bascheti, adidasi.