| Innka a întrebat:

Salut, am o mica sau mare problema, am 16 ani si toti imi spun ca sunt slaba, da sunt dar am celulita pe fese, si nu stiu cum sa scap de ea, alerg in fiecare seara dar nu cred ca asta ma va ajuta, cineva daca ati avut cum ati scapat? pls, help sad

Răspuns Câştigător
| Minks a răspuns:

Trebuie sa fi perseverenta, rezultatele nu se vad imediat. Cu timpul o sa observi... Deasemenea ai putea sa te duci si la fitness.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe youtube 8 minute buns si e bine sa le faci de doua ori pe zi adica seara si dimineata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu rolele nu ai putea sa mergi, depui mai mult efort.

| Edward_2553 a răspuns:

Poi cum sa iti zic? ai 16 ani si ai celulita si esti slaba? straniu.deci la alergat da se va vedea dar mai greu oricum nu renunta la alergat este f bine, cel mai bine insa scapi la sala, succes