| CelTimid a întrebat:

Salut,am o problema! Problema mea este ca atunci cand ma duc la frizer sa ma tunda eu ii spun ca vreau prin parti cu 0 mare sau 1(asta asa ca sa zic un exemplu) iar sus parul sa ramana daca se poate la fel de mare sau 1 cm luat dar, acuma mi-a luat aproape 75% din cat era inainte, si nu-mi place. Cum ii pot spune mai clar ca vreau ca parul de "sus" sa-mi ramana intact(mare) iar decat in parti sa ia cu 0 mare sau 1. Adica ca in aceasta poza(nu ma refer la freza ci la par cum e tuns) http://suntfashion.com/......WtceBJ.jpg

1 răspuns:
| AndyAndreutza a răspuns:

Eu cred ca i-ai explicat destul de clar... Deci daca nu a inteles e per total vina lui.