| ioanamaria121 a întrebat:

Am parul saten dar sunt decolorata. Parul a crescut cam de o palma. Vreau sa ma vopsesc bruneta, este posibil sa iasa culoarea diferita pe portiunea satena fata de restul parului care e blond?

3 răspunsuri:
| viavo a răspuns:

Nu, poti sa te vosesti linistita. La alte culori mai deschise se vede diferenta.

| MaryMaria333 a răspuns:

Deci parul tau natural saten ti l-ai decolorat de o iesit acel galben pui?

| pinkpityc a răspuns:

Nu te face bruneta, mai bine bagă o nuanță temporara colorata in porțiunea blonda, e păcat de parul blond. Oricum dacă te vopsești brunet o sa se mai ia din culoare și o sa se vadă ciudata îți recomand sa bagi un mov mai închis.