| Armenica a întrebat:

am si eu o intrebare v-ati comandat ceva cosmeticale dupa site-ul acesta http://trusemachiaj.blogspot.ro/p/pensule-machiaj-mac.ht ml daca da mi-ati putea spune ce parere aveti despre acel produs...vi se pare original marca mac sau fraulein pentru ca eu mi-am comandat un un set de pensule mac si nu sunt convinsa suta la suta ca sunt originale..am gasit niste mici diferente intre cele achizitionate recent si pensule originale

3 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Nu sunt cine ştie ce. Mai bine ţi le cumperi din Sephora, aşa poţi să vezi chiar tu dacă sunt de calitate sau nu.

| Deniiidk a răspuns:

Prietena mea si-a comandat si mi-a spus ca nu prea e multumita de ele si nici nu sunt originale!

| Roxy_Roxana_1998 a răspuns:

Eu nu cred ca sunt originale. cele originale le cumperi de la furnizori care au numai si numai originale..bafta oricum:*. funda?:d