| AndreiDoMino a întrebat:

Ar merge tricou alb sau negru pe dedesubt la o camasa normala( nu alba... roz. albastru. etc)? Daca nu ce fel de camasa miar trebuii pentru a purta un tricou pe dedesubt?

Răspuns Câştigător
| SMaricel a răspuns:

Salut! Cel mai bine merge un tricou alb sau culori deschise cu o camasa de culoare albastra sau cu diverse culori, camasa ar trebuie sa fie cu maneci scurte stramte la capat, daca vrei lunga e bun tot asa cu manecile stramte, aaa si un mic detaliu ridicate gulerul camasi in sus.

4 răspunsuri:
| ĿФsт a răspuns:

Ar merge un tricou negru cu o camasa in patratele albastru-negru...(parerea mea...happy

| VogueAdicction a răspuns:

Tricou in nici un caz. Maieu sa fie.

| express11 a răspuns:

Tricou alb.

| Powpow a răspuns:

Ar merge, o camasa cu manecile scurte sau stranse (asa cred eu ca ar arata mai bine) albul merge cu orice culoare si negrulhappy.