| T30D0RA a întrebat:

Fetelor, am un bolero cam asa: http://i291.photobucket.com/albums/ll310/dora_dora_2008/ bolero.jpg, tot pe negru. Se potriveste o camasa alba dedesubt? In general, cu ce se poarta? Cu tricou se poarta?

Răspuns Câştigător
| midnight a răspuns:

Poti sa-l potri cu helanci de toate culorile
incearca sa-l porti cu ceva simplu ca sa nu para foarte impopotanat. merge cu tricouri, cu camasi ...nu prea, cu helanci, bluze, etc CAT MAI SIMPLE! poti sa porti fuste, blugi, fuste de blugi. evita fustele care trec de genunchi, sau pantalonii trei sferturi. Hope I help you.

4 răspunsuri:
| XjessikaX a răspuns:

Draga mea, merge si asa sau ceva cu maneci lungi intr-o culoare deschisa(depinde cum sta pe tine, in general bolerourile merg cu rochii)

Răspuns utilizator avertizat
| mia_7796 a răspuns:

Am si eu un bolero la fel si l-am asortat la o bluza mai lunga gen rochita de culoare rozie. acel bolero se poarta in general cu haine mulate sau putin mai largi. camasa e o alegere potrivita

| Fazakamy a răspuns:

Cu camasa nu prea dar cu un tricom merge foarte bine acum nu pot eu sa iti zic dar incearca ambele si uitate in oglinda si vezi cu ce merge mai bine.