| BadBoys007 a întrebat:

As vrea sa imi recomandati niste parfumuri cu miros dulce? Eu m-am gandit la Paco Rabanne 1 million si la Joop Homme. happy Ce parere aveti?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Paco rabane nu e asa durabil, se duce repede mirosu incearca homme.

| Lorde92 a răspuns:

Escada Born In Paradise, cele de la Katy Perry: Purr, Meow, Killer Queen, Royal Revolution( asta nu e chiar asa de dulce) ai grija ca de la parfumurile dulci o sa-ti vina greata daca sunt puternice.