| ßobolina a întrebat:

As vrea sa stiu pas cu pas cum sa imi fac suvite cu tinctura castelani(cred ) si eu vreau sa iasa culoarea roz...dar.cun fac? am parul saten.:-( numai prin decolorare se poate? Pas cu pas! :-))

2 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Pui cât ai nevoie într-un castron, înmoi o bucată de vată și dai cu ea pe șuvițele decolorate. Dacă vrei să iasă culoarea mai deschisă îl diluezi cu apă

| Scumpy90 a răspuns:

Dap, tb sa il decolorezi ca sa iti iasa rozul ala frumos... daca vrei sa iti iasa un roz inchis, mai spalacit, nu te decolora big grin