| zambeet a întrebat:

care este cel mai bun sampon pentru parul negru, drept si lung? ce imi recomandati? ceva care mi-l face puternic, stralucitor, matasos! multumesc!:X

Răspuns Câştigător
| callie2 a răspuns:

Tigi brunette goddess
nivea long repair

3 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Șamponul, balsamul și masca din gama „Dove" sunt produsele pe care le cauți.
Baftă!

| Lavuu a răspuns:

Eu folosesc de ceva timp un sampot de la Avon. Se numeste Naturals pentru toate tipurile de par, adica cu mango si ghimbir. Iti face parul foarte stralucitor, si este 2 in 1 (Sampon si balsam) Sper ca te-am ajutat happy.

| Selena0207 a răspuns:

Was and go, nivea, creme.