| Medeaa a întrebat:

as vrea sa imi iau un ondulator de par. insa nu stiu sigur de care... imi place foarte mult modelul acesta http://www.remington-style.ro/......95-23.html isi merita banii?

funda!

1 răspuns:
| lauracraciun a răspuns:

Nu te sfatuiesc sa-ti iei ondulator.adica iti arfi ff mult parul.si mie imi place la nebunie parul ondulat si mi-l mai fac cu ondulatorul prietenei mele.insa ff rar.arde parul ff mult stiu multe fete care au renuntat pentru sanatatea parului. dupa cateva luni parul va arata rebel, si nesanatosstraight face.eu folosesc bigudiuri leverag si sunt ff bune. daca vei avea 2 seturi,, si te speli seara iar cand ai parul ud il pui in bigudiuri a doua zi vei avea parul ca si cum l-ai facut cu ondulatorulhee heecand mi-am facut eu cu bigudiurile alea ma inrtebau colegele daca mi-am luat ondulatorlaughing. deci merge.asta este o metoda delicata:d.decat sa dai bani pe ondulator mai bine ia-ti bigudiuri.si daca vrei sa-ti faci parul mai repede cu acele bigudiuri iti uzi parul il pui in bigudiuri si il usuci cu feonul.merge si cam in 20-30 de min esti gatahee heebafta.:*