| Lumii a întrebat:

Hei TPU.:*. Vreau sa imi cumpar un ondulator Remington Ci76 ( http://www.remington-style.ro/......76-28.html ). acesta este modelul. Dar nu stiu mai nimic despre el.Adia nu stiu cat dureaza buclele fara fixativ, arde parul nu il arde, am parul in scari peste umeri.Si nu sunt sigura daca ar trebui sa il iau.Nu vreau sa dau abnii degeaba pe el.funda.sa imi spuna despre el cine are si daca este multumit de el.:(

1 răspuns:
| DianaC a răspuns:

Eu mi-am luat o trusa cu 200 lei cu ondulator si cu placa de par de la REGMINTON.E foarte bun sisi merita din plin banii.winking