| Alexalex1000 a întrebat:

Salut, ce părere aveți de azitrox pentru acnee? (Mi l-a prescris dermatologul). Dau funda. PS. Scuzați categoria dar n-am știut la ce sa pun.

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Buna.Eu am avut probleme cu acneea, dar nu am folosit acest produs.Cred ca gasesti recenzii pe google, dar sansele sa fie relevante sunt minime, astfel ca nimeni nu se poate afla 100% in situatia ta. Deci poti afla cum se comporta doar testandu-l chiar tu. Poate alte persoane nu au avut experiente ok, dar asta nu inseamna ca e valabil si pentru tipul tau de piele.