| sasljllaf a întrebat:

Ce parere aveti despre revolutia din 1989? As dori sa aflu mai multe despre aceasta revolutie.(scuzati categoria daca nu e pusa corect dar nu am stiut unde sa o pun)

3 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Discută cu oameni care au trăit incidentele / evenimentele din dec. 1989!
Ce a fost în dec. 1989 a fost ce vrei tu, dar revoluție nu.

| Intruder19 a răspuns:

Nu cred ca cineva care a participat la revolutie sta pe TPU sa iti raspunda pentru ca media de varsta pe TPU este de 15 ani

| aumih16 a răspuns:

Nu e nici o problema sa stii numai ca atunci nu a fost revolutie pentru ca au murit oameni iar libertatea de dupa aceea numai libertate nu a fost a fost haos unii au avut parte de libertate dar noi nu dar fac si eu ca si alte persoane care au scris mai jos sa iti spuna cineva care chiar a prins revolutia din 1989