| XoMasquaradeXo a întrebat:

Ce parere aveti despre lantisoarele pe corp/body chains? Ati purta asa ceva?

Răspuns Câştigător
| corinasweety17 a răspuns:

Mie imi plac mult lantisoarele mai finute, fara prea multe elemente, si care nu aduc foarte mult a s&m. Mi-am luat acum ceva timp modelul asta: http://gilded-feathers.blogspot.ro/2013/06/body-harnass-pret-25-lei.html si imi place ca pot sa il port cu tot felul de bluze si tricouri

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

nu imi plac si nu as purta asa ceva

| LTAA a răspuns:

Mofturi.

| Laura927 a răspuns:

Eu am unul din pietre si i-l port vara cu o rochie cu un super decolteu.
Îmi plac dar e greu de găsit.

| Chamberlin a răspuns:

Nu

| lollipops a răspuns:

Eu am in buric un lantic de care e agatat un lolipop. Mie imi plac.

| roxuuuuuu a răspuns:

Depinde de personalitatea fiecaruia.